لاغر تصویر بازیگر سرگرمی شیلا خداداد

لاغر: تصویر بازیگر سرگرمی شیلا خداداد صفحه شخصی شیلا خداداد سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جواد آقا با فیلم جنگی می‌آید!

هواداران جواد عزتی از فردا با دیدن ستاره محبوب ارزش روی پرده سینماها شگفت زده خواهند شد. بازیگری که در سال های اخیر آهسته و پیوسته خود را به سطح اول سینمای کشور

جواد آقا با فیلم جنگی می‌آید!

جواد آقا با فیلم جنگی می آید!

عبارات مهم : ستاره

هواداران جواد عزتی از فردا با دیدن ستاره محبوب ارزش روی پرده سینماها شگفت زده خواهند شد. بازیگری که در سال های اخیر آهسته و پیوسته خود را به سطح اول سینمای کشور عزیزمان ایران رسانده و با فیلم های پرفروشی چون در مدت معلوم، زاپاس، ماجرای نیمروز، خرگیوش، اکسیدان، آینه بغل، هزارپا و لاتاری خود را در قامت ستاره ای پولساز تثبیت کرده است.

حالا این بازیگر ظاهرا از فردا قرار است تماشاگران و هوادارانش را با وجوهی دیگر از استعداد و توانایی هایش نیز آشنا کند. درواقع خبر اکران تنگه ابوقریب از فردا در سینماهای کشور که روز گذشته از زبان غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش بیان شد، بهانه ای شده است جهت صفحات و سایت های طرفدار جواد عزتی تا حضور او را در این فیلم، شاهکار تلقی کرده و وعده تماشای صورت ای شگفت انگیز از بازیگر محبوبشان را به تماشاگران این فیلم بدهند.

جواد عزتی که این روزها در آستانه ٤٠ سالگی به سر می برد، با سابقه حضور در مجموعه هایی مثل کمربندها را ببندیم، باغ مظفر، مرد هزارچهره، چاردیواری و قهوه تلخ و فیلم هایی مثل طلا و مس، فرشته ها با هم می آیند و… هیچگاه بازیگر موفقی به شمار نمی آمد، ولی به خصوص در دو سال اخیر با جهشی فوق العاده خود را به صدر فهرست بازیگران پولساز رسانده هست. حالا بعد از فروش های چند ١٠ میلیاردی آینه بغل و اکسیدان جواد عزتی به تنگه ابوقریب به عنوان یک چالش اساسی می نگرد. فیلمی که اگر پرفروش شود، به این معنا خواهد بود که عزتی به تنهایی هم توان جلوگیری از شکست هر فیلمی را دارد.

از جواد عزتی درحال حاضر فیلم های چهار انگشت، جان دار، ما همه با هم هستیم و دو طبقه روی پیلوت در نوبت اکران قرار دارند؛ که به خصوص توقع وجود دارد که ما همه با هم هستیم روند موفقیت های این بازیگر شیرین و محبوب را ادامه خواهد داد.

جواد آقا با فیلم جنگی می‌آید!

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: ستاره | بازیگر | اکسیدان | بازیگری | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz