لاغر تصویر بازیگر سرگرمی شیلا خداداد

لاغر: تصویر بازیگر سرگرمی شیلا خداداد صفحه شخصی شیلا خداداد سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار بین الملل هواپیمای او را با موشک بزنید! / دستور بن سلمان بعد از تنش لفظی با پادشاه اردن

الدیار چاپ بیروت نوشت: به دنبال بروز اختلافی شدید بین ولیعهد سعودی و ملک عبدالله دوم در خصوص شرکت نکردن اردن در کنفرانس استانبول، سعودیها تصمیم به قطع روابط اقت

هواپیمای او را با موشک بزنید! / دستور بن سلمان بعد از تنش لفظی با پادشاه اردن

دستور بن سلمان بعد از تنش لفظی با پادشاه اردن: هواپیمای او را با موشک بزنید!

عبارات مهم : سوریه

الدیار چاپ بیروت نوشت: به دنبال بروز اختلافی شدید بین ولیعهد سعودی و ملک عبدالله دوم در خصوص شرکت نکردن اردن در کنفرانس استانبول، سعودیها تصمیم به قطع روابط اقتصادی با اردن و متوقف نمودن کمکهای سالیانه عربستان به اردن گرفتند. در ادامه، درگیری لفظی شدید بین ولیعهد سعودی و ملک عبدالله بوقوع پیوست، تا جایی که پادشاه اردن خطاب به سلمان گفت:«ننگ بر تو!»

به گزارش گزینش ؛ این روزنامه در ادامه آورده است: بعد از آنکه ملک عبدالله درخواست بن سلمان در مورد عدم حضور در کنفرانس استانبول و حمایت از موضع ترامپ در مورد قدس را نپذیرفت، پادشاه اردن ریاض را بدون دست دادن با بن سلمان ترک کرده و به هواپیمای شخصی اش انتقال یافته شد تا به امان باز گردد. در این بین، ولیعهد سعودی قصد داشت با استفاده از موشک، هواپیمای ملک عبدالله را منفجر کند که افسران ارشد وزارت دفاع عربستان مداخله کرده و مانع از این کار شدند؛ عملی که در صورت تحقق منجر به وقوع فاجعه عربی بین عشایر اردن و عربستان می شد.

پس از بازگشت ملک عبدالله دوم به امان، وی مدیر اطلاعات نظامی خود را به دمشق فرستاد تا پیامی را به بشار اسد برساند، مبنی بر اینکه انبارهای سلاح ارتش اردن همگی در اختیار ارتش سوریه است و سوریه می تواند از این سلاح ها جهت حمایت از مرزهای خود با اردن استفاده کند؛ آیا که اردن نیز اماده محافظت از مرزهای یکسان خود با سوریه در برابر نیروهای تکفیری است.

هواپیمای او را با موشک بزنید! / دستور بن سلمان بعد از تنش لفظی با پادشاه اردن

ملک عبدالله دوم همچنین از بشار اسد دعوت کرد سفری به امان داشته باشد، ولی بشار اسد ضمن عذرخواهی گفت که در حال حاضر تنها به سوچی روسیه می رود تا در نشستی با پوتین شرکت کند و تمام سفرهای خارجی اش را متوقف کرده است.

مدیر جمهور سوریه همچنین خبر تقدیر، تقدیر و احترام خود را به ملک عبدالله دوم رساند و آینده سوریه و اردن را یکی دانسته و تصریح کرد آگاهی پادشاه اردن نسبت به وخامت اوضاع و ورود تکفیری ها از مرز اردن به سوریه، جهت اینکه سوریه دست در دست اردن بگذارد، کافی است.

الدیار چاپ بیروت نوشت: به دنبال بروز اختلافی شدید بین ولیعهد سعودی و ملک عبدالله دوم در خصوص شرکت نکردن اردن در کنفرانس استانبول، سعودیها تصمیم به قطع روابط اقت

واژه های کلیدی: سوریه | پادشاه | عبدالله | استفاده | عربستان | هواپیمای شخصی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz